يكشنبه 26 خرداد 1398   03:48:42
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

همایش گزینشگران استان رأس ساعت 9 صبح روز شنبه 1397/10/15با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران در محل سالن جلسات دادگستری استان تشکیل گردید .
ابتدا جناب آقای دکتر انصاری طلب مدیر هسته گزینش استانداری کهگیلویه و بویراحمد و ریاست شورای هم اندیشی گزینشگران دستگاههای اجرایی استان ضمن خوش آمدگویی به مدعوین سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل گزینش در دستگاههای اجرایی کشور را به تمامی دست اندرکان گزینش ، مدیران، اعضاء کارکنان و تمامی گزینشگران تلاشگر تبریک عرض نمود. ایشان در قسمت دیگری از سخنان خود به تقارن سالروز تشکیل گزینش با چهل سالگی انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت وقتی انقلاب اسلامی پیروز شد دشمنان قسم خورده نظام با هر اتفاقی که در بیرون و درون انقلاب رخ می داد قصد و آرزوی براندازی نظام را داشتند که با راه انداختن جنگ داخلی درکشور وغائله کردستان، خلق عرب، خلق بلوچ و... را به پا کردند ترور رهبران انقلاب و 17 هزار شهروند مظلوم، جنگ نیابتی به گماشتگی صدام، جنگ نرم و جنگ اقتصادی از جمله تلاش های آمریکایی ها و صهیونیست ها برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بود . که به فرموده مقام معظم رهبری نهال جمهوری اسلامی به درختی تناور تبدیل شده و نمی توانند آن را تکان دهند.
سپس به پیگیری مفاد فرمان 26 ماده ای مقام معظم رهبری و برخی از بندهای این ماده قانونی مرتبط با شایسته گزینی اشاره کردند و خواستار بهبود معیارها و روز آمدی روش های گزینش بر اساس فرموده های مقام معظم رهبر ی گردیدند. در ادمه حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مزارعی رئیس کل دادگستری استان توضیحاتی را درخصوص  شایسته گزینی ارائه دادند.
ایشان به معیارهای شایسته گزینی از دیدگاه پیامبران و امامان اشاره کردند و درباره شایسته گزینی در حکومت امیرالمومنین علی ( علیه السلام ) همان گونه که در نهج البلاغه آمده است آن حضرت خطاب به جناب مالک می فرمایند :
در انتخاب کارگزار دقت داشته باش، آنها را با محک امتحان و اختیار به کار گمار.
ایشان بکارگیری نیروها بدون نظرخواهی از گزینش را در سیستم اداری برخی ادارات عامل اصلی فساد اداری و فامیل گرایی دانستند و بیان نمودند در انتصابات باید دقت شود، مجموعه مدیریت منابع انسانی باید نیروهایی در اختیارش قرار گیرد که ضررهای مادی و معنوی به حداقل برسد .
در ادامه تأثیر شبکه های مجازی در جامعه و آخرین دستاوردهای آن توسط سرگرد رسولی از نیروی انتظامی ارائه گردید.
جلسه با قرائت فاتحه و زیارت عاشورا در گلزار شهدای یاسوج به پایان رسید
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما